TESLİMAT BİLGİLERİ & İADE KOŞULLARI

 

Neredengelsin bir üretici ve/veya aracı satış platformudur. Bütün siparişler neredengelsin platformu üzerinden üretici ve/veya aracı firmalara iletilerek sipariş neredengelsin tarafından takip edilir ve teslimatları sağlanır.

 

Verilen her bir ürün siparişi için neredengelsin ilgili tedarikçi ile iletişime geçerek ürünlerin tedarikini sağlar. Tedarikçilerin her hangi bir ürünü tedarik edememesi durumunda neredengelsin müşterilerini bilgilendirerek ilgili ürünlerin sipariş sepetinden çıkarıldığını bildirir. Ürünlerin üreticilerden tedarik edilerek müşterilere teslim edilmesi 2 ila 6 gün arasında sürebilmektedir. Resmi tatil ve Pazar günlerinde dağıtım yapılmamaktadır.

 

Dağıtım bölgeleri, hizmet alanları ile kısıtlıdır ve neredengelsin satış platformu Seras Lojistik dağıtım alt yapısı haricinde hiçbir dağıtım firmasını kullanamamaktadır. Bütün dağıtımlar frigo araçlar ile sağlanmakta ve ürünler dağıtım esnasında soğuk zincir kırılmadan muhafaza edilmektedir.

 

Ürünlerin tedarik edilememesi ve/veya mevsim ve hava şartları değişikliği nedeniyle ürün yetişmemesi hallerinde Firmamızın müşteriyi durumdan haberdar etmesi ve müşterinin ödemiş olduğu ürünlerin bedelini en geç 10 gün içinde iade edilmesi şartıyla Firmamızın ürünleri teslim etmeme hakkı bulunmaktadır.

 

Dağıtım ücreti, ürün bedeline dahil değildir. Ancak sipariş bedelinin 250 TL’yi aşması halinde dağıtım ücreti yansıtılmayacaktır.

 

Havale veya EFT ile ödeme yapılması halinde, Firmamız hesabına 2 gün içinde üye/alıcı ödemelerinin geçmemesi durumunda siparişler iptal edilmektedir.