Koçanda Tatlı Mısır 2'li Paket
Koçanda Tatlı Mısır 2'li Paket

Koçanda Tatlı Mısır 2'li Paket

0,00
Marka : Agrotalya

Tahmini Teslim Süresi : 2 Gün

Huercasa Koçanda Tatlı Mısır, pratik ve lezzetli bir atıştırmalıktır. İdeal koşullarda paketlenmiş olan koçanda tatlı mısır, yemeye hazır bir şekilde gelir. Huercasa Koçanda Tatlı Mısır, hafif ateşte az miktarda yağ ile bir süre ısıtılıp keyifle tüketebilir. Yumuşak taneleri ile öne çıkan koçanda tatlı mısır, eskiden beri sevilerek tüketilen geleneksel bir lezzettir. 

Huercasa Koçanda Tatlı Mısır, hasat edildikten sonra steril koşullarda kaynatılır ve paketlenir. Vakumlu pakette uzun süre saklanabilir. Vakumlu paketi açmadan serin bir yerde muhafaza etmeniz önerilir. Vakumlu paketi açtıktan sonra buzdolabında saklanmalı ve 3 gün içinde de tüketilmelidir.

  • Koçanda tatlı mısır, hasat edildikten sonra steril koşullarda kaynatılır ve paketlenir.
  • Bir Vakumlu pakette 2 adet koçan bulunur. Boyları eşittir.
  • Vakumlu paketin içerisinde koçanda tatlı mısır, tuz ve çok az miktarda antioksidan seviyesini artırıcı sitrik asit bulunur. Ek katkı maddesi içermez.
  • Doğal yollarla ıslah edilen hibrit tohumundan üretilmiştir.
  • Satışa sunulan her bir ürünümüzün, T.C. GIDA TARIM VE HAYVANCILIK BAKANLIĞI tarafından GDO analizine tabi tutulmasından sonra satışına izin verilmektedir. Dolayısıyla ürünümüz GDO içermemektedir.
Ürünümüz dondurulmamış ve konserve edilmediği için tazeliğini koruyarak, koçanında size tüketicilere sunulmaktadır
Benzer Ürünler