Yerinden taze gıdaya ulaşmak neden önemli?Sağlıklı yaşamın ancak sağlıklı gıda güvencesiyle sürdürülebileceğinin farkındayız.İnsan sağlığıyla birlikte; her açıdan doğaya saygı göstererek dünyayı paylaştığımız tüm canlıların yaşamlarının korunuyor olmasının da ekolojik denge açısından önemli olduğunu biliyoruz.

 

Başta çocuklarımız olmak üzere hepimiz için soframızdaki gıdanın nereden geldiğini bilmek çok önemli. Gıdaların yetiştiği çiftlikleri tanıyarak doğayla da bağımızı güçlendirmiş olacağız.

 

Bu sebeple, Neredengelsin satış platformunu kurarak Türkiye’nin dört bir yanındaki doğa dostu çiftliklerden, meyve, sebze bahçelerinden gelen gıdanın sofranıza ulaşması için köprü oluşturuyoruz.

 

Amacımız iki yönlü. Ekolojik sertifikalı yerel çiftçilerin iç pazarlara ulaşmasını sağlayarak ürettiklerinin karşılık bulmasına destek olmak ve taze gıdanın uygun koşullarda, güvenilir ve en kısa yoldan sizlere ulaşmasını sağlamak.

 

Neredengelsin.com sitesinde çiftlikleri ve ürünlerini kolayca seçebilir, bulunduğunuz yerden anında sipariş verebilirsiniz. Böylece hem doğrudan taze gıdaya ulaşabilir, hem de aracısız kapınıza teslim konforunu yaşarsınız.

 

Keyifli alışverişler, sağlıklı günler olsun.