Fermente Sıvı Arap Sabunu Zeytinyağlı

0,00
Fiyat : ₺25,00(KDV Dahil)

ADET

Artır Azalt

 

Zeytinyağlı Fermente Sıvı Arap Sabunu

El yapımı Arap Sabunlarımız Fermente Mutfağım Organik Kombucha Çayı ve yemeklik sızma zeytinyağı ile üretilmiştir. Temizlik yaparken geride toksin kalıntı bırakmaz. Ellerinizi besler ve yumuşacık yapar. Bebek giysilerinin ve eşyalarının temizliğinde güvenlidir.

Kullanım Talimatı

Kirli yüzeye direkt uygulayabilir ya da suya ilave ederek kullanabilirsiniz. Direkt kullanımlarda bez ya da fırçayla kirli yüzey temizlendikten sonra durulanır. Sulandırarak kullanırken 2 LT suya yarım fincan Fermente Arap Sabunu ekleyebilir, dilerseniz yarım fincan da Fermente Temizleyici ekleyip çift etkili bir temizlik sağlayabilirsiniz.

Sızma Zeytinyağından

Arap Sabunumuzu; evlerde zeytinyağlı yemeklerde, salata ve mezelerde kullanılan sızma zeytinyağı ile üretiyoruz.

Organik Kombucha

Doğal fermantasyon tekniği ile üretilen pastörize edilmemiş çiğ probiyotik çaydır. İçinde bulunan doğal organik asitler, faydalı enzimler ve canlı probiyotiklerle son derece etkili yaşayan bir temizlik sağlar.

İçermez!

SLS, SLES, 1.4-dioksan, nanilfenol etoksilat, triklozan, etanolamin, amonyak, formaldehit, klor, fosfat ve gluten.

İçindekiler

Organik Kombucha çayı, yemeklik sızma zeytinyağı, su, potasyum hidroksit (yağların sabunlaşmasını sağlar, bitmiş üründe asla bulunmaz).

Kullanım Alanları

• Elde bulaşık yıkamak için,

• Her türlü yüzeyin temizliği için,

• Banyo ve WC temizliği için,

• Yağlı ve kirli her türlü yüzeyin temizliği içinkullanılır.

Deri Giysi ve Eşyalarda Temizlik ve Bakım

Deri kıyafet, ayakkabı, koltuk ya da diğer eşyalarınızı kurutmadan temizler. İçerdiği zeytinyağı ve doğal gliserin sayesinde, deriyi besler ve nemini korur. Böylece deri eşyalarınız uzun yıllar dayanır.

Kullanım Talimatı

• Kirli yüzeye direk uygulayarak ya da suya ilave edilerek kullanılır.

• Temizlenecek yüzeye az miktarda dökülür. Bezle ya da fırçayla kirli yüzey temizlendikten sonra durulanır.

• Sulandırarak kullanımda; 1-2 LT suya, 1 yemek kaşığı Arap Sabunu eklenerek kullanabilir ya da suya dilerseniz yarım fincan Fermente Temizleyici de ekleyip daha etkili bir temizlik sağlanabilir.

Bulaşıklarda ve Çamaşırlarda İlkemiz “SADEce” Temizlik

Çamaşırlarınızı ve bulaşıklarınızı, makine veya elde yıkama için Fermente Temizlik ürünlerimizi mutlaka deneyiniz.

Fermente Temizlik Nedir?

Fermente Temizlik, fermantasyondan gelen, canlı temizlik ordusu ile güçlü antimikrobiyel özellikten ve organik yağ asitlerinin gücünden gelen, geleneksel temizliğin sadeliği ile şekillenen, insana ve doğaya faydalı bir temizlik şeklidir.Temizlikten sonra geriye toksin kalıntı yerine, canlı, dost mikrop ve bakterilerden oluşan temizlik ordusu kalır. Eviniz artık bu minik temizlik ordusunun da evidir. Doğaları gereği yaptıkları şey, bizim yapmak istediğimizle aynıdır; zararlı olan mikrop ve bakterileri ortamdan uzaklaştırmak.

Fermente Temizliğin Özellikleri ve Faydaları

• Gıda bileşenlerinden ve zararsız içerikten yapıldığı için güvenlidir.

• Bebek ve çocuk yaşam alanlarının temizliğinde güvenlidir.

• Doğal antimikrobiyal etkisiyle güçlü bir temizlik sağlar.

• Fermantasyonun ve faydalı bileşenlerinin sayesinde, toksin olmayan güçlü temizlik etkisi, siz temizlemeyi bitirdikten sonra dahi devam eder.

• Yaşam alanlarımızda, dengeli yaşayan doğal flora oluşumunu destekler.

• Biyofilm* tabakası oluşumunu engeller.

GMP Standarlarında Üretim

Tıpkı tüm kişisel bakım ve kozmetik ürünlerimiz gibi temizlik ürünlerimiz ve sabunlarımız da; kimyagerlerimiz tarafından, GMP sertifikalı “İyi üretim sistemleri” çerçevesinde, Sağlık Bakanlığı Yönetmeliğine uygun ve Sağlık Bakanlığı denetiminde, gerekli analiz ve testleri yapılarak, yenilebilir yağlar ve yenilebilir ham maddelerden, elle üretilmektedir.

*Biyofilm

Biyofilm; “Mikrop, bakteri ve mantarların istila edecekleri alanlara adapte olmaları için geliştirdikleri bir “hayatta kalma stratejisidir”. Biyofilmler evinizde kolayca yayılabilir ve evinizi istila edebilir.  Evlerde, en yaygın biyofilm türü banyolarda ve klozetlerde oluşur. Genellikle pembe olan rengi sizi yanıltmasın; son derece zararlı bakteri ve mikrop kolonilerinden oluşurlar. Yani tuvaletinizde ya da küvetinizde görmeniz pek de hayra alamet değildir çünkü açık yaraları ve idrar yollarınızı enfekte edebilir.

Dünya Dostu

Fermente Temizlik ürünleriyle insana, hayvana ve doğaya faydalı olduğumuz için mutluyuz.

Uyarı!

Mevzuat gereği: Haricen kullanılır. Temizlik içindir, içilmez. Gözünüze teması halinde bol su ile durulayınız.

 

 

Benzer Ürünler