Dondurularak Kurutulmuş Frambuaz [15 gr]
Dondurularak Kurutulmuş Frambuaz [15 gr]
Dondurularak Kurutulmuş Frambuaz [15 gr]

Dondurularak Kurutulmuş Frambuaz [15 gr]

5,00
Marka : Snappy
Fiyat : ₺13,00(KDV Dahil)

Dondurularak Kurutulmuş %100 Frambuaz

Hiçbir katkı maddesi, ekstra şeker, palm yağı ve koruyucu madde yoktur. Doğal ürünlerden üretilmiştir.

ADET

Artır Azalt

% 100 DOĞAL MADDELER

Yemeklerde sadece %100 doğal ve taze malzemeler kullanılmıştır. Koruyucu, yapay gıda katkı maddeleri, renklendiriciler veya lezzet arttırıcılar yoktur. 

 

EV YEMEKLERİ KADAR LEZZETLİ

Dondurarak kurutma işleminde gösterilen özen, ürünlerin hazırlanmasında da gösterilmektedir.  Sadece yüksek kaliteli malzemeler kullanılmaktadır.Dondurarak kurutma işleminden önce her yiyecek pişirilerek hazırlanmaktadır. Bu gerçek taze tat Snappy ürünlerini mükemmel yapar. Bu yöntem Snappy yemeklerini diğerlerinden ayırır.
 

ÜRÜNLERİN DOĞAL ŞEKİL VE BOYUTLARI

Dondurarak Kurutma yöntemi kullanılan malzemelerin şekil ve boyutlarının korunmasını sağlar. Böylece hazırlanan yemekler, sadece lezzet olarak değil görünüş olarak da evde yapılmış yemekler gibidir. 
 

YÜKSEK BESİN DEĞERİ

Dondurularak üretilmiş ürünler yüksek kalori değerlerine sahiptir. Ek olarak  yiyeceklerin içinde doğal olarak yer alan tüm vitamin ve mineraller korunur. İhtiyacınız olan  uzun süreli yüksek performansı sağlamanıza yardımcı olur.
 

TAŞIMA VE SAKLAMA KOLAYLIĞI

Dondurarak Kurutma işlemi sırasında yiyeceklerin içerdiği su %98 oranında azaltıldığından ağırlıkları önemli ölçüde azalır. Yiyecekler çok hafif ve sıkıca paketlendiğinden taşıması kolaydır.
 

UZUN RAF ÖMRÜ

Snappy yemekleri uzun süre saklanabilir. Çünkü su içeriği Dondurarak Kurutma işlemi sırasında uzaklaştırılmış, mikroorganizma ve enzimatik faaliyetler durmuştur.Her poşet hava geçirmez bir şekilde kapatılmış ve içlerine oksijen emici konulmuştur.
 

YÜKSEK GÜVENLİK STANDARDI

Snappy yemekleri, hazırlanırken ve dondurularak kurutma işlemi sonunda iki defa kalite kontrolden geçirilmektedir.
 

ÇOK HAFİF VE FONKSİYONEL POŞETLER

Snappy poşetleri içerdiği yemekleri kolay bir şekilde hazırlamaya yardımcı çok hafif materyalden dizayn edilmiştir.
 

NEDEN DONDURARAK KURUTMA ?

Çünkü, dondurarak kurutma, gıdaları koruyucu kullanmadan saklanabilmesi için mükemmel bir yöntemdir. İşlem sırasındaki gıdalar ilk önce dondurulur. Gıdalarda doğal olarak bulunan su donmuş halde iken vakum altında gaz haline geçirilir ve ortamdan uzaklaştırılır. Su katı halden gaz haline geçmiş olur. Bu işleme süblimleşme denir. Ortamdan uzaklaştırılan sadece su olduğundan, gıdaların diğer özellikleri; tadı, kokusu, görünüşü, rengi ve besin değeri çok yüksek oranda korunmuş olur. Dondurarak kurutulmuş ürünler kapalı paketlerinde normal oda koşullarında yıllarca gerçek özelliklerini koruyarak saklanabilir.

 

 

 

 

 

Benzer Ürünler