Domates ve Biberli Erişte [500 gr]
Domates ve Biberli Erişte [500 gr]

Domates ve Biberli Erişte [500 gr]

0,00
Fiyat : ₺21,75(KDV Dahil)

ADET

Artır Azalt

DOMATESLİ BİBERLİ ERİŞTE

Trakyalı köylü kadınların hazırladığı Atlı Gurme domatesli ve kapya biberli erişte Neredengelsin güvencesi ile kapınıza kadar ulaştırılıyor. Özenle seçilmiş sebzeler ile hazırlanan köy yapımı domatesli ve kapya biberli erişte tamamen geleneksel yöntemler ile hazırlanıyor. Koruyucu, renklendirici ve tatlandırıcı kullanılmadan hazırlanan domatesli ve biberli erişte, Atlı Gurme'nin Trakya'da bulunun modern tesislerinde tamamen hijyenik koşullarda paketlenerek el değmeden sizlere ulaştırılıyor.

Ürünlerde kullanılan sebze, buğday unu, süt ve köy yumurtası gibi ürünler tamamen Trakya'nın köylerindeki butik üreticilerden tedarik edilerek, köylü kadınlar tarafından titizlikle işleniyor. Sağlıklı ve dengeli beslenme için önemli katkı sağlayan Atlı Gurme Trakya köy usulü domatesli ve biberli erişte, çocuklarınızın gelişiminde de önemli rol oynayacak.

Üretimden sofralarınıza kadar sizlere sunduğu ürünlerin tüm süreçlerini yürüten Atlı Gurme, şeffaf üretim ve iyi tarım uygulamaları ile çevre ve insanı her zaman ön planda tutuyor. Siz de; ISO 9001, ISO 10002, ISO 14001, ISO 22000, OHSAS 18001 ve Helal Gıda sertifikalarına sahip Atlı Gurme ürünlerini kolayca sipariş edebilir, sevdikleriniz için sağlıklı ve lezzetli sofralar hazırlayabilirsiniz.

PİŞİRME ÖNERİSİ: Tencereye 2-3 yemek kaşığı zeytinyağ konur ve ısınınca erişteler eklenir. Erişteler renk değiştirinceye kadar karıştırılarak kavrulur. Üzerine yeteri kadar su ve tuz ilave edilir. Erişteler yenecek kıvama geldiğinde ocağın altı kapatılır.

ERİŞTEYİ TANE TANE SEVENLER İÇİN PİŞİRME ÖNERİSİ: Tencereye 2-3 yemek kaşığı zeytinyağ konur ve ısınınca erişteler eklenir. Erişteler renk değiştirinceye kadar devamlı karıştırılarak kavrulur. Üzerine yeteri kadar su ve tuz ilave edilir. Yenecek kıvama gelince makarna süzgecine alınır. Güzelce yıkanır ve suyu süzülür. Diğer tarafta tencereye 2-3 yemek kaşığı zeytinyağ ve biraz tere yağ eklenir ve kızdırılır. Erişteler ilave edilir ve 1-2 dakika kavrulur. Sonrasında ocağın altı kapatılır.

Afiyet olsun.

Benzer Ürünler